Istorija

Apie Looft Industries

Looft Industries yra inovatyvi švedų įmonė. Mūsų produktas – Looftlighter uždegiklis – yra mūsų originalus išradimas ir pirmas barbekiu uždegiklis, naudojantis karštą orą. Looft Industries skiria prioritetą aplinkai, todėl mes galime didžiuotis, kad Looftlighter uždegiklio dėka nebereikia naudoti jokių degiųjų skysčių, įdegant medžio anglį ar medieną.

 

Looftlighter uždegikliais pradėjome prekiauti Švedijoje 2006 metais ir šiuo metu parduodame daugiau nei 300 000 prietaisų per metus daugiau nei 30 pasaulio šalių. Mes tęsiame reklamą ir randame naujų rinkų, daug dėmesio skirdami kokybei, patenkintiems klientams ir geram maistui.

Looftlighter uždegiklio istorija

Gyvenimas iki Looftlighter uždegiklio

Prieš išrasdamas Looftlighter uždegiklį, Richard‘as Looft‘as visą gyvenimą dirbo teatro ir kino režisieriumi. Jis daugiau nei 10 metų dirbo Stokholme Karališkame Dramos Teatre kartu su garsiuoju švedų režisieriumi Ingmar‘u Bergman‘u. Taip pat jis laimėjo švedų Grammy apdovanojimą už geriausią muzikinį klipą. Be darbo teatre ir kine, jis buvo didelis maisto entuziastas bei visada domėjosi technikos inovacijomis.

Nuo ko viskas prasidėjo

Pirmieji žingsniai Looftlighter uždegiklio link žegti 1997 metais, kai Richard‘as pasikvietė pietums svečių ir kepė grilyje viščiuką. Kai viščiukas buvo iškeptas, jis turėjo degiojo skysčio, kurio pagalba buvo įkurtas grilis, skonį. Supykęs jis paskambino į artimiausią picerijąir užsakė picą vietoj iškepto viščiuko. Jis suprato, kad galėtų sugalvoti geresnį būdą griliui įdegti ir nusprendė veikti. Richard‘as paėmė duonos skrudintuvą, pripylė į jį medžio anglies, įjungė oro pūtimą sename dulkių siurblyje ir suprato suradęs greičiausią būdą pasaulyje medžio anglies įkurimui.

Kas vyko toliau

2003 metais jis jau buvo sukūręs Looftlighter uždegiklio prototipą ir 2005 metais įkūrė Looft Industries. Norėdamas surasti gamyklą, Richard‘as nuvyko į Kiniją. Atlikęs didelį darbą ir atmetęs daug galimų gamintojų, pagaliau surado gamyklą, kuri paverstų jo svajonę realybe, 2006 metais sugrįžo į Švediją su 5000 Looftlighter uždegiklių. Tuomet jis paskambino į pagrindinę ir geriausią Stokholmo parduotuvę Nordiska Kompaniet, bet čia su juo į kalbas nesileido ir padėjo telefono ragelį. Tuomet jis pasiėėmė  savo grilį, pasistatė gatvėje priešais minėtą parduotuvę ir paskambino dar kartą, prašydamas minutės laiko. Richard‘o atkaklumas padarė įspūdį ir jis pirmąjį užsakymą gavo čia pat gatvėje po 60 sekundžių užegiklio pademonstravimo.  

Sveiki prisijungę

Jūsų Looftlighter uždegiklio komanda

Jei turite klausimų, komentarų ar patarimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis!